İstanbul Forklift Kiralama Hakkımızda

İstanbul Forklift Kiralama Hakkımızda

İstanbul Forklift Kiralama firması olarak İstanbul’da firmalara kısa sürede yük indirme, yük bindirme, yük taşıma ve istifleme hizmetleri vermektedir.

Firmamız, 2002 yılından itibaren firmalara kaliteli forklift kiralama hizmeti sunmaktadır. Sanayi alanlarında stoklama, depolama, ağır malzemeleri yüklemek, taşımak ve boşaltmak için şantiyelerde, limanlarda ve depolarda firmalara forklift kiralama hizmeti verdik. Operatörlü ve operatörsüz olarak firmanıza forklift kiralayabilirsiniz.

Firmalara, yük indirme, yük bindirme ve yük taşıma özelliklerine göre farklı dizel, elektrikli ve ataşmanlı forklift hizmetlerimizle sizlere geniş yelpazede forklift kiralama seçeneği sunmaktayız.

Forklift kiralama sektörün de doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran İstanbul Forklift Kiralama, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi takip edip yönlendiren, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Amacımız, her zaman kaliteli ve güvenilir bir firma olarak kiralık forklift hizmetini ekonomik fiyatlarla ve en kısa zamanda firmalara sağlamaktır.

Misyonumuz;

İstanbul Forklift Kiralama her zaman profesyonel ekibi, güvenirliliği ve yapmış olduğu işlerle mutlu müşteriler oluşturmuştur.

Vizyonumuz;

Sektörde müşterilerimize nakliye, yük indirme, yük bindirme, ürün istifleme ve yük taşıma hizmetinde en iyi şartlarda ve en kısa zamanda hizmet vererek sektöre yön vermektir.